Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 01:54

PentHous me Qira pa Mobile te Xhamia e Llapit

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 24 01:54
Shikime: 25
PentHous me Qira te Xhamia e Llapit - Kodi 2536

Lokacioni: Rr. Ilir Konushevci te Stacioni i Autubusave

Siperfaqe: 180 M2

Kati 10

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Terase 55M2

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rryme
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- PentHous eshte ne Rrugen Kryesore te Xhamia e Llapit te Stacioni i Autubusave dhe shum afer Qendres. PentHous i pershtatshem per zyre afatgjate, nje terase prej 55 m2 per relax me pamje te mire.

Çmimi €600

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione