Publikuar: Maj 27 2023 11:20

Per qira: Apartament luksoz dhe modern(banim,zyre,ordinance)

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 27 11:20
Shikime: 1
Për Qira: Një apartament luksoz dhe modern që plotëson të gjitha nevojat tuaja. Ka hapësirë e mrekullueshme dhe është ideale për qëllime banimi si dhe për zyra ose përdorim profesional. Ajo ofron një kombinim të përsosur midis funksionalitetit dhe elegancës. Me vendndodhjen e saj të shkëlqyer dhe mjeteve të avancuara, kjo hapësirë ofron ambientin ideale për banim ose një zyrë ose çdo institucion tjetër profesional. Kontaktoni me ne tani për më shumë informacion dhe për të përcaktuar një takim për ta shikuar. Mos humbni këtë mundësi për të siguruar një hapësirë vërtetë të jashtëzakonshme!
Tel: 049690712
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione