Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 30 2023 04:48

Super Banes me Qira ne Aktash te Pika

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 30 04:48
Shikime: 134
Banes me Qira ne Aktash - Kodi 2371

Lokacioni: Rr. Gazmend Zajmi Kompleksi Pika Luxury

Siperfaqe: 98 M2

Kati 7

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Mirembatje te Hymjes
- Garazhd per Vetur
- Lift
- Uj 24 H

- Banesa gjindet ne Rr. Gazmend Zajmi afer Ministrsis Arsimit, banesa eshte super e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.

Çmimi €650

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione