Publikuar: Maj 31 2023 09:51

LINA-Shitet banesa 105.90m2 kate te ndryshme Ferizaj

Publikuar: Maj 31 09:51
Shikime: 4
🏢Shitet Banesa105.90m2 në kate te ndryshme.
Investitori;CIMA Construction.
✅Eshtë në ndërtim e sipër.
📍Rr.Cen Dugolli(afer Gorenje)Ferizaj
📌Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
🌳Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
👷🏻‍♂️Është duke u ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
🚘Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
🚨Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
🔹Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.

Organizimi:Sallon+Kuzhinë
3/Dhoma të gjumit
Banjo+WC
Terasë
Depo

🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// [email protected]

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione