Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 02 2023 12:39

Ringa(Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Kompleksi)

Publikuar: Qer 02 12:39
Shikime: 9
Ringa(Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Kompleksi II)
Shiten Banesat Mbrapa St.Policor (Kompleksi i (II):
Banesat Perfundojne ne Vitin 2020/2021/2022!
Kompleksi Euro Invest.
OBJEKTI C1 (9):
92.19 m²
101.87 m²
111.15 m²
95.88 m²
OBJEKTI C2 (10):
95.88 m²
61.45 m²
96.66 m²
90.30 m²
94.45 m²
100.88 m²
OBJEKTI C3 (11):
125.54 m²
90.60 m²
111.16 m²
OBJEKTI C8 (12)
97.73 m²
94.14 m²
82.42 m²
90.79 m²
90.74 m²
64.65 m²

Për çdo pyetje, sugjerim ose kerkese mund të drejtoheni tek forma e kontaktit
në webfaqe, ose permes faqes në Facebook.
Agjensioni Ringa & www.ringaks.com
EURO INVEST sërish me kompleks të ri!

Nëse keni menduar se e keni humbur rastin për të qenë pronar/e në ndonjërën nga banesat e komplekseve tona, tani do e keni rastin ideal për ta përzgjedhur sërish atë.

Gjatë këtyre viteve punë kemi arritur t’i sjellim ndërtimet më bashkëkohore, me standardet evropiane – të cilat i kanë ofruar qytetit të Ferizaj pamje moderne.
Edhe këtë herë me të njejta karakteristika që na bëjnë të jemi gjithmonë para çdo konkurenti, kemi nisur ndërtimet e kompleksit tonë më të ri “C”.

Me të gjitha kushtet e duhura duke filluar nga ndërtimet e kualitetit të lartë, hapësirat e gjelbërta, parkingjet, por jo vetëm!
Të githa kërkesat dhe nevojat e përditshmerise suaj, për një jetesë sa më të rehatshme do të jenë të plotësuara në çdo kënd të hapësirave të këtij kompleksi.

EURO INVEST ju kompleton dhe ju realizon ëndrren tuaj, duke ju ofruar investimin më me vlerë që do të mund t’i bëni të ardhmes tuaj.

Ndërtimet kanë filluar dhe mund të jesh ti tani pronar.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni në:
+383 (0) 45/ 606-103
+383 (0) 49/ 605-103
(Ndermjetsues i Autorizuar)
Me Respekt:
Agjensioni i Patundshmëris “RINGA”
Ferizaj/Kosovë
www.ringaks.com
[email protected]

www.ringaks.com
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Ringa

Agjensioni për Patundshmëri Ringa është Kompani e cila merret me shitblerjen dhe qiradhënjen e  patundshmërive të ndryshme. 

Kompania jonë është themeluar në vitin 2009 me një staf të kualifikuar ku profesionalizmi dhe besimi janë veçoritë kryesore të kompanisë sonë. Stafi i agjensionit Ringa është i kualifikuar në lëmin e shitjes, menaxhimit si dhe zhvillimit të patundshmërive e cila na  bën të jemi më profesional e të licencuar në Ferizaj sepse ne si agjension përveç ndërmjetësimit ofrojmë edhe vlerësim profesional të pronës suaj. Ne i ofrojmё klientёve tanё njё spektёr gjithёpёrfshirёs tё shёrbimeve me qёllim tё plotёsimit tё të gjitha nevojave tё tyre pёr patundshmёri, duke filluar prej shit-blerjen e banesave, lokaleve, shtëpive, trojeve  si dhe qeradhënien e tyre. 

Agjensioni Ringa ofron shёrbime pёr tё qënё sa mё afёr secilit segment tё klientёve: 

- Ndёrmjetёsim nё qeramarrje dhe qeradhёnie.
Ne kryejmё kёrkimin pёr ju dhe kёtu ju kurseni kohё dhe para nё gjetjen e banesёs apo zyrёs suaj me qera.

- Shitblerje
Kёtu kujdesemi pёr shijen e blerёsit dhe buxhetin e tij por edhe interesin e shitёsit. 

Agjensioni Ringa gjithashtu ndihmon investitorёt dhe zhvilluesit e patundshmёrive qё tё ndёrtojnё ndёrtesat e tyre në prona te shitёseve.

Nëse dёshironi tё dini se sa ёshtё vlera e pronёs suaj apo pronёs tё cilёn dёshironi ta blini, agjensioni Ringa është gjithmonë aty me ekspertёt mё bashkohor tё vlerёsimit tё patundshmёrive tё cilёt me metodat mё moderne vlerёsojnё pronёn tuaj. 

Kur keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira, shtëpi, banesë, zyrë ose ndonjë lokal për ta filluar biznesin tuaj të preferuar atëherë na vizitoni në zyrën tonë në qendёr të Ferizajit pёrballё Shkolles Jeronim De Rada ish-Shkolla Ekonomike, ne do të pёrkujdesemi pёr tё gjitha nevojat e juaja. 
Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë zyrtare ose faqen në Facebook, dhe mund ti shikoni shpalljet tona të postuara në shitoren tonë në merrjep.com
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjensioni për Patundshmëri Ringa është Kompani e cila merret me shitblerjen dhe qiradhënjen e  patundshmërive të ndryshme. 

Kompania jonë është themeluar në vitin 2009 me një staf të kualifikuar ku profesionalizmi dhe besimi janë veçoritë kryesore të kompanisë sonë. Stafi i agjensionit Ringa është i kualifikuar në lëmin e shitjes, menaxhimit si dhe zhvillimit të patundshmërive e cila na  bën të jemi më profesional e të licencuar në Ferizaj sepse ne si agjension përveç ndërmjetësimit ofrojmë edhe vlerësim profesional të pronës suaj. Ne i ofrojmё klientёve tanё njё spektёr gjithёpёrfshirёs tё shёrbimeve me qёllim tё plotёsimit tё të gjitha nevojave tё tyre pёr patundshmёri, duke filluar prej shit-blerjen e banesave, lokaleve, shtëpive, trojeve  si dhe qeradhënien e tyre. 

Agjensioni Ringa ofron shёrbime pёr tё qënё sa mё afёr secilit segment tё klientёve: 

- Ndёrmjetёsim nё qeramarrje dhe qeradhёnie.
Ne kryejmё kёrkimin pёr ju dhe kёtu ju kurseni kohё dhe para nё gjetjen e banesёs apo zyrёs suaj me qera.

- Shitblerje
Kёtu kujdesemi pёr shijen e blerёsit dhe buxhetin e tij por edhe interesin e shitёsit. 

Agjensioni Ringa gjithashtu ndihmon investitorёt dhe zhvilluesit e patundshmёrive qё tё ndёrtojnё ndёrtesat e tyre në prona te shitёseve.

Nëse dёshironi tё dini se sa ёshtё vlera e pronёs suaj apo pronёs tё cilёn dёshironi ta blini, agjensioni Ringa është gjithmonë aty me ekspertёt mё bashkohor tё vlerёsimit tё patundshmёrive tё cilёt me metodat mё moderne vlerёsojnё pronёn tuaj. 

Kur keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira, shtëpi, banesë, zyrë ose ndonjë lokal për ta filluar biznesin tuaj të preferuar atëherë na vizitoni në zyrën tonë në qendёr të Ferizajit pёrballё Shkolles Jeronim De Rada ish-Shkolla Ekonomike, ne do të pёrkujdesemi pёr tё gjitha nevojat e juaja. 
Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë zyrtare ose faqen në Facebook, dhe mund ti shikoni shpalljet tona të postuara në shitoren tonë në merrjep.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione