Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 31 2023 07:34

Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Pr,Gjilan)520/19

Publikuar: Maj 31 07:34
Shikime: 2
Shiten Banesat ne Ferizaj,Prishtine,Gjilan:
Banesat jane te Gatshme per Banim.
B1-Banesa ne Lagje te Re te Hit Imperial-120 m2.
B2-Banesa ne Lagje te Re te SnA -115 m2 .
B3-Banesa ne Lagje te re te SnA-116.1 m2.
B4-Banesa ne Rr.Gremes me-65 m2.
B5-Banesa ne V.Gervalla te Fin-102 m2.
Banesat ne Prishtine:
3 Banesa ne Lagjen Emshir.
B1-K5-63 m2 -
B2-K5-83 m2 -
B3-K5-65 m2-
Banesa ne Gjilan:
B1-Nga 80 deri 128 m2 Kate Te Ndryshme.
Banesat kane dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Ringa

Agjensioni për Patundshmëri Ringa është Kompani e cila merret me shitblerjen dhe qiradhënjen e  patundshmërive të ndryshme. 

Kompania jonë është themeluar në vitin 2009 me një staf të kualifikuar ku profesionalizmi dhe besimi janë veçoritë kryesore të kompanisë sonë. Stafi i agjensionit Ringa është i kualifikuar në lëmin e shitjes, menaxhimit si dhe zhvillimit të patundshmërive e cila na  bën të jemi më profesional e të licencuar në Ferizaj sepse ne si agjension përveç ndërmjetësimit ofrojmë edhe vlerësim profesional të pronës suaj. Ne i ofrojmё klientёve tanё njё spektёr gjithёpёrfshirёs tё shёrbimeve me qёllim tё plotёsimit tё të gjitha nevojave tё tyre pёr patundshmёri, duke filluar prej shit-blerjen e banesave, lokaleve, shtëpive, trojeve  si dhe qeradhënien e tyre. 

Agjensioni Ringa ofron shёrbime pёr tё qënё sa mё afёr secilit segment tё klientёve: 

- Ndёrmjetёsim nё qeramarrje dhe qeradhёnie.
Ne kryejmё kёrkimin pёr ju dhe kёtu ju kurseni kohё dhe para nё gjetjen e banesёs apo zyrёs suaj me qera.

- Shitblerje
Kёtu kujdesemi pёr shijen e blerёsit dhe buxhetin e tij por edhe interesin e shitёsit. 

Agjensioni Ringa gjithashtu ndihmon investitorёt dhe zhvilluesit e patundshmёrive qё tё ndёrtojnё ndёrtesat e tyre në prona te shitёseve.

Nëse dёshironi tё dini se sa ёshtё vlera e pronёs suaj apo pronёs tё cilёn dёshironi ta blini, agjensioni Ringa është gjithmonë aty me ekspertёt mё bashkohor tё vlerёsimit tё patundshmёrive tё cilёt me metodat mё moderne vlerёsojnё pronёn tuaj. 

Kur keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira, shtëpi, banesë, zyrë ose ndonjë lokal për ta filluar biznesin tuaj të preferuar atëherë na vizitoni në zyrën tonë në qendёr të Ferizajit pёrballё Shkolles Jeronim De Rada ish-Shkolla Ekonomike, ne do të pёrkujdesemi pёr tё gjitha nevojat e juaja. 
Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë zyrtare ose faqen në Facebook, dhe mund ti shikoni shpalljet tona të postuara në shitoren tonë në merrjep.com
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjensioni për Patundshmëri Ringa është Kompani e cila merret me shitblerjen dhe qiradhënjen e  patundshmërive të ndryshme. 

Kompania jonë është themeluar në vitin 2009 me një staf të kualifikuar ku profesionalizmi dhe besimi janë veçoritë kryesore të kompanisë sonë. Stafi i agjensionit Ringa është i kualifikuar në lëmin e shitjes, menaxhimit si dhe zhvillimit të patundshmërive e cila na  bën të jemi më profesional e të licencuar në Ferizaj sepse ne si agjension përveç ndërmjetësimit ofrojmë edhe vlerësim profesional të pronës suaj. Ne i ofrojmё klientёve tanё njё spektёr gjithёpёrfshirёs tё shёrbimeve me qёllim tё plotёsimit tё të gjitha nevojave tё tyre pёr patundshmёri, duke filluar prej shit-blerjen e banesave, lokaleve, shtëpive, trojeve  si dhe qeradhënien e tyre. 

Agjensioni Ringa ofron shёrbime pёr tё qënё sa mё afёr secilit segment tё klientёve: 

- Ndёrmjetёsim nё qeramarrje dhe qeradhёnie.
Ne kryejmё kёrkimin pёr ju dhe kёtu ju kurseni kohё dhe para nё gjetjen e banesёs apo zyrёs suaj me qera.

- Shitblerje
Kёtu kujdesemi pёr shijen e blerёsit dhe buxhetin e tij por edhe interesin e shitёsit. 

Agjensioni Ringa gjithashtu ndihmon investitorёt dhe zhvilluesit e patundshmёrive qё tё ndёrtojnё ndёrtesat e tyre në prona te shitёseve.

Nëse dёshironi tё dini se sa ёshtё vlera e pronёs suaj apo pronёs tё cilёn dёshironi ta blini, agjensioni Ringa është gjithmonë aty me ekspertёt mё bashkohor tё vlerёsimit tё patundshmёrive tё cilёt me metodat mё moderne vlerёsojnё pronёn tuaj. 

Kur keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira, shtëpi, banesë, zyrë ose ndonjë lokal për ta filluar biznesin tuaj të preferuar atëherë na vizitoni në zyrën tonë në qendёr të Ferizajit pёrballё Shkolles Jeronim De Rada ish-Shkolla Ekonomike, ne do të pёrkujdesemi pёr tё gjitha nevojat e juaja. 
Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë zyrtare ose faqen në Facebook, dhe mund ti shikoni shpalljet tona të postuara në shitoren tonë në merrjep.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione