Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:34

- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Publikuar: Tet 02 12:34
Shikime: 26
#ELIZA
- Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Eliza një lagje e cila në vete përmban 3 komplekse A B C një nga lagjet me infrastrukturë të plotë urbane duke përfshi parking nëntoksor dhe atë rrugorë shetitore dhe hapsira atraktive duke përfshi këndi i lojrave për fëmijë fontana hapsirat e përbashkëta gjebleruese mbi të gjitha cilësi e garantuar gjithnjë duke ndjekur trendin europian!

E veçanta në kompleksin Eliza C është ku secila banesë ka ndriçim dhe rreze dielli të mjaftushëm duke përfshi një planimetri ideale gjithnjë edhe materialet përcjellëse e veçojnë kompleksin Eliza C duke përfshi dritare deri në dysheme me dy palë xhama të mveshura me roletna, ngrohje ndër dysheme në secilen hapsirë duke përfshi dysheme druri snaitari dhe keramika brendeve spanjolle!


#Banesa | Eliza C2
Sipërfaqe | 114.61m² | Kati 6 | Orientim Lindje | Pamje nga parku
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 3 Dhomë gjumi | Banjo 1 | Banjo 2 | Depo | Koridori | Ballkoni


- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
26

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione