Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:33

- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Publikuar: Tet 02 12:33
Shikime: 20
#BNT3
- Ofrojmë banesë për shitje në lagjen Dardania në objektin BNT3, afër shkolles Mihail Grameno në rrugen Besa Bese ndodhet objekti ndarë në 3 hyrje i cili përmban parking nëntoksor dhe rrugor!
Lokacioni i objektit e bën shumë të favorshëm pasi që në perimeter prej 500m ndodhet edhe shkolla e re Mihail Grameno2 si dhe Mjeksia Familjare, vlenë të theksohet se objekti ka përfunduar pranimin teknik dhe të gjitha banesat janë të paisura me çertifikatë pronsie!
Mundësia e pagesës edhe me këste vetëm me 20 % pjesmarrje dhe 80 % financim nga Raiffeisen Leasing.

#Banesa
Sipërfaqe | 105.41m² | Kati 8
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Koridori | 2 Ballkona
Banesa e gatshme për banim | Me fletë poseduse!

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel. +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione