Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:34

- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Publikuar: Tet 02 12:34
Shikime: 75
- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

#SwissHome
- Ofrojmë për shitje banesë ekskluzive në Fushë Kosovë përgjat rruges Nënë Tereza në objektin SwissHome ndërtuar vite më parë apo shumë afër postes së vjetër! Banesa është projektuar dhe përcjellur nga fillimi i ndërtimit konform projektit duke ndryshuar që nga planimetria e banesës e cila është shumë funksional duke përfshi edhe projektet përcjllëse të instalimeve përcjellëse si dhe projekti i intererit në të gjitha hapsirat! Vlenë të theksohet se në banesë që nga fillimi deri në mbarim është investuar ekstra duke përfshi instalimet e rrymes ujit nxemjes keramikat sanitaria, po ashtu ramja e pllafonit me ndriçim të inkastruar direkt dhe indirekt si dhe të gjitha materialet tjera përcjellëse!


#Banesa
Sipërfaqe | 110m² | Kati 2 i banimit | Orientim Lindje - Perendim | Planimetria | Qëndrim ditorë | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Koridori | Ballkoni | Banesa është me fletë poseduse | Shitet vetem me mobilie komplet!


- Për më shumë informata kontakto

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
75

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione