Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:36

- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Publikuar: Tet 02 12:36
Shikime: 44
#Eliza

- Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Eliza një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë e ndarë në tre komplekse me infrastruktur të plotë urbane gjithnjë duke ofruar kushte sa më të mira për secilin banorë! Lagjja Eliza ofron hapsirë të mjaftushëm parkingu nëntoksorë dhe rrugor, duke përfshi edhe shetitoren me hapsira gjelbërimi këndi i lojrave për fëmijë fontana ndriçim etj!
Kompleksi Eliza C i cili tash më është duke u ndërtuar përmban në vete cilësi dhe kualitet në secilen hapsirë duke filluar me dritare të gjata deri në dysheme në secilën njësi me dy palë xhama të mveshura me roletna, nxemje nën dysheme keramika dhe sanitari Italiane dhe Spnajolle dyre dhe dysheme druri dhe të gjitha materialet tjera përcjellëse janë të kualitetit të lartë dhe brendëve të njohura europiane!

#Banesa
Sipërfaqe | 114.61m² | Kati 6 | Orientim Lindje | Pamje nga parku
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Depo | Koridori | Ballkoni

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
44

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione