Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:36

- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Publikuar: Tet 02 12:36
Shikime: 17
- Banesë NË #SHITJE - Fushë Kosovë

#Eliza
Lagjja Eliza është një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë me infrastrukturë të plotë urbane i ndarë në tre komplekse ku tash`më janë duke u ndërtuar në vazhdimsi të kompleksit të parë edhe kompleksi ELIZA A dhe ELIZA B. E veçanta e lagjes Eliza është se 50 % e komplet sipërfaqes është dedikuar për hapsira gjelbërimi duke përfshi edhe këndin e lodrave për fëmije fontana, shëtitore shumë atraktive duke përfshi edhe hapsirat e përbashkëta parkingu nëntokësorë dhe rrugorë vlenë të theksohet se investimi është i cilësis së lartë të ndertimit, gjithnjë duke aplikuar materiale me cilësi dhe kualitet të lartë.

- #Bansa
Kompleksi | Eliza A
Sipërfaqe banimi | 88.45m² | Kati 6 | Oreintim Perendim | Me pamje nga parku
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Koridor | Ballkon
E gatsheme për banim | Qershor 2023

- Për më shumë informata kontakto

#Kontakti:
- Agjnsioni për patundshmëri Urban Citys
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- Email: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
17

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione