Publikuar: Pri 27 2023 02:43

Shitet

EUR

Publikuar: Pri 27 02:43
Shikime: 39
Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 69.3 m3,e cila ndodhet në Fushë Kosovë në rrugën Dardania afër kafiteris Plus Minus,me orientim nga juglindja.

Është e paisur me fletë poseduese me dokumentacion të rregullt dhe mund të përkthehet menjëherë,është tërësisht e mobiluar dhe ka këtë renditje :qëndrim ditor,kuzhinë,dy dhoma të gjumit,një banjo,një ballkon të mbyllur me xhama, dhe koridor të madh

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe kallda me pelet .
Banesa posedon 2 ashensor dhe parkingun privat .

Ndodhet ne një lokacion të pershtatshëm për banim, ne afersi të sherbimeve qe jane të nevojshme per banorë.

☎️ 045/461-361
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
39
045/461-361

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione