Publikuar: Pri 04 2023 06:00

Banesa dhe Dyqani ne shitje

Publikuar: Pri 04 06:00
Shikime: 12
Banesa dhe Dyqani në shitje

1.
Banesa 159 m2
2 Parkingje nentokesore ... 26 m2

Banesa ka këtë renditje:
Sallon (Qëndrim ditorë)
3 dhoma gjumi
Kuzhinë
2 banjo
Korridor
Ballkon

Banesa gjindet në Çarshi të Vogël, është e mobiluar komplet, ka nxemje qëndrore me pelet dhe me rrymë. Banesa gjindet në katin përdhese (vetëm një banesë në atë kat). Parking të mjaftueshëm para banesës, dhe parking nëntokësorë.
Dokumentacioni i rregullt me fletë poseduese.


2.
Dyqani me siperfaqe 25m2 gjindet ngjitur me banesen, ka te kompletuar te gjitha instalimet , tualetin, dhe poashtu ka parking te mjaftueshem perpara dyqanit.
Dokumentacioni i rregullt me fletë poseduese.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
12

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione