Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 03 2023 07:55

⭕️Shitet banesa në Gjilan

EUR

Publikuar: Qer 03 07:55
Shikime: 24
⭕️Shitet banesa në Gjilan
⭕️Sipërfaqe : 104m²
⭕️kati 7-të
Banesa posedon :
⭕️Sallon
⭕️Kuzhinë
⭕️3dhoma gjumi
⭕️Banjo
⭕️Wc
⭕️Depo
⭕️Ballkon
⭕️Çmimi : 570 euro për m2
Faleminderit për besimin tuaj !
HOLDING Real Estate
:telephone_receiver:+38344521055
:telephone_receiver:+38344595979
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
:round_pushpin:Adresa jonë : Dardani - Prishtinë Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade)
:email: [email protected]
Përshkrimi i linkut

HOLDING

HOLDING Real Estate SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton .
AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI "HOLDING"
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt ,
HOLDING Real Estate
✉️email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38344595979
📍Adresa: Dardani - Prishtinë
Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

HOLDING Real Estate SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton .
AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI "HOLDING"
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt ,
HOLDING Real Estate
✉️email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38344595979
📍Adresa: Dardani - Prishtinë
Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione