Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 18 2023 08:00

HOME VIP SHETË 50 PLACA VITOMERICË nga 2800 deri 4000 ero ar

EUR

Publikuar: Sht 18 08:00
Shikime: 7
AGENCY HOME VIP-a
Ka filluar Shitjen e’h Trojeve në VITOMERICË në Raionin 3 me Infrastrukturë të plotë.mbi 50 Troje

MUNDESI PRITJE PËR PAGESË .

- Parcella janë vetem 150 metra nga rruga PEJË -BANJE -ISTOGË

-Parcellat kan qasje edhe ne Rrugë Dydësore

-Parcellat janë Të ndara në kët menyrë me ketë siperfaqe

-Posedojmë Parcella ku janë të ndara me nga
- 4 ari dhe 5 ari

- Parcellat ka mundesi sipas dëshires dhe të Bashkohen me siperfaqe më të mëdhaja po qe keni intresë .

-Trojet (Pllacat) posedojnë
,Ujë,Rrymë,
Telefon,Kabllovikë,Internetë. Dhe Rrugë komplet te Asfalltuar ne menyr private .

-Parcellat jonë Pronë Shqipetare 1/1
Perkthimi i menjëhershëm
Perkthimi behet mbrenda Dites te Noteri.

-Parcellat janë të ndara dhe Definuara mënyrë Katasterale .

-Parcellat (Trojet) Ndodhen në Qender Vitomericës ku janë shumë të përshtashëm për Shumë veprimtari .

-Parcellat (Trojet) janë shumë të përshtatshëm dhe për jetës ku kan afër të gjitha gjërat elemetare per jetes. Si Përshembull
Shkollen Fillore vetem 500 metra
Posten vetem 300metra
Policin vetem 300metra
Marketet vetem 100 metra
furrat , depot, restorantet,etj etj

-Andaj ju që Dëshironi Pllaca për për një jetes më të mirë në një vend (Lagje ) te bukur te Vitomericës eja dhe binduni edhe vetë .

-Ju qe deshironi te jetoni ne një Ambient te paster ne nje vend te Qetë periferikë me gjitha kushtet per jetes ja mundesia për ju .

-Parcellat (TROJET) Shiten me qmime te ndryshme varsisht nga pozita e Trollit duke filliar nga
2800 deri 4000 euro
keshut qe ju qe jeni intresuar te dini rreth qmimeve na kontaktoni ne nr e tel apo inbox

QMIMI eshtë me marveshje .
2800 deri 4000 euri

MUNDESI PRITJE PËR PAGESË .
Pranojm dhe kompenzimë .

---A G E N C Y - H O M E - V I P -----

Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +383-49699964 viber tango WhatsApp .
Ne +383-44699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add [email protected]
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.
Përshkrimi i linkut

AGENCY HOME VIP-a

Real Estate AGENCY HOME VIP-a  Patundshmëri
Gjej rehatinë shpirtërore me ne!
Agjensioni për Patundshmëri “AGENCY HOME VIP-a” është me seli në Prishtinë Pejë dhe në mbarë Kosovën, Mal zi me seli ne Bar, Ne Shqiperi me seli ne Tiran dhe Shkoder, ne Maqedoni dhe ne Serbi.
 AGENCY HOME VIP-a ështe e para në Kosovë E Themeluar qysh ne vitin 2001 me seli ne Prishtin me emrin FJALA qe me pastsaj ne vitin 2013 eshtë shendrruar ne emrin AGENCY HOME VIP-a
Në lëminë e patundshmërive Agjensioni “AGENCY HOME VIP-a” ofron këto shërbime: shitje, qiradhënie, vlerësime, këshilla për investime në Patundshmëri si dhe konsulta për shitblerje dhe qiradhënie. Po ashtu Agjensioni “Agency home vip-a” Bën edhe rregullimin e dokumentave të pronësisë dhe bartjen e pronësisë nga blerësi tek shitësi nga stafi i kualifikuar për kryerjen e shërbimeve të tilla. 
Po ashut bejm edhe gjetjen e pronarve te patundeshmerive te para luftes .

Cilësia e ofrimit të shërbimeve tona në Patundshmëri është me rëndësi për klientët tonë, marrëdhënia jonë me klientin nuk përfundon pas një shërbimi në shitje ose qiradhënie të patundshmërive, sepse ne qëndrojmë pas shërbimeve të ofruara nga ana jonë dhe për çdo paqartësi ose çështje që mund të shfaqet në çfardo kohe ne i përgjigjemi pa hezitim.

Çdo shërbim i cili ofrohet nga Agjensioni “AGENCY HOME VIP-a” ka për qëllim përmbushjen e interesave në menyrën me të mirë për klientët tanë.

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38349699964 Virber, Whatsapp . 
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38344699964  Virber, Whatsapp . 
 Ne 24/or ne 7  Online . 
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo 
Na Kontaktoni ne facebook Vip-a Home Patundeshmeri 
Na Kontaktoni ne Facebook Vip-a Home RealEstate
 Na Kontaktoni ne Email add [email protected]
 Apo ne zyret tona AGENCY  HOME VIP.
 Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosovë , Mal te Zi, dhe Shqiperi .
ju Mirpresim ne gjdo kohë ne jemi vetmit qe punojm  24/or ne 7 dit te javes 
 ju Faliminderit nga staffi I Agency Home VIP-a .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Real Estate AGENCY HOME VIP-a  Patundshmëri
Gjej rehatinë shpirtërore me ne!
Agjensioni për Patundshmëri “AGENCY HOME VIP-a” është me seli në Prishtinë Pejë dhe në mbarë Kosovën, Mal zi me seli ne Bar, Ne Shqiperi me seli ne Tiran dhe Shkoder, ne Maqedoni dhe ne Serbi.
 AGENCY HOME VIP-a ështe e para në Kosovë E Themeluar qysh ne vitin 2001 me seli ne Prishtin me emrin FJALA qe me pastsaj ne vitin 2013 eshtë shendrruar ne emrin AGENCY HOME VIP-a
Në lëminë e patundshmërive Agjensioni “AGENCY HOME VIP-a” ofron këto shërbime: shitje, qiradhënie, vlerësime, këshilla për investime në Patundshmëri si dhe konsulta për shitblerje dhe qiradhënie. Po ashtu Agjensioni “Agency home vip-a” Bën edhe rregullimin e dokumentave të pronësisë dhe bartjen e pronësisë nga blerësi tek shitësi nga stafi i kualifikuar për kryerjen e shërbimeve të tilla. 
Po ashut bejm edhe gjetjen e pronarve te patundeshmerive te para luftes .

Cilësia e ofrimit të shërbimeve tona në Patundshmëri është me rëndësi për klientët tonë, marrëdhënia jonë me klientin nuk përfundon pas një shërbimi në shitje ose qiradhënie të patundshmërive, sepse ne qëndrojmë pas shërbimeve të ofruara nga ana jonë dhe për çdo paqartësi ose çështje që mund të shfaqet në çfardo kohe ne i përgjigjemi pa hezitim.

Çdo shërbim i cili ofrohet nga Agjensioni “AGENCY HOME VIP-a” ka për qëllim përmbushjen e interesave në menyrën me të mirë për klientët tanë.

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38349699964 Virber, Whatsapp . 
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38344699964  Virber, Whatsapp . 
 Ne 24/or ne 7  Online . 
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo 
Na Kontaktoni ne facebook Vip-a Home Patundeshmeri 
Na Kontaktoni ne Facebook Vip-a Home RealEstate
 Na Kontaktoni ne Email add [email protected]
 Apo ne zyret tona AGENCY  HOME VIP.
 Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosovë , Mal te Zi, dhe Shqiperi .
ju Mirpresim ne gjdo kohë ne jemi vetmit qe punojm  24/or ne 7 dit te javes 
 ju Faliminderit nga staffi I Agency Home VIP-a .
PEJË +38349699964

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione