Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 05 2023 04:59 Duke shikuar aktualisht: 1

Shitet banesa 83.34m2 ne Lagjen Toscana - Peje

Publikuar: Qer 05 04:59
Shikime: 38
Duke shikuar aktualisht: 1
Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet ne lagjen Toscana (mbrapa Gjykates Themelore ne Peje)
 Sipërfaqja 83.34m2
 Ka dokumentacion të rregullt (E regjistruar në kadastër)
 Me mundësi të financimit nga të gjitha bankat: Raiffeisen Bank, Banka për Biznes, Teb, Nlb, Bkt.
 Kati i 2 (dytë)
 Ndërtim i ri
 E shtruar me Laminat
 Ngrohje qendrore me energji elektrike (posedon oxhak)

Renditja e Banesës:
 Qendrim ditor integruar dhe Kuzhina
 Dhoma te fjetjes 2
 Banjo
 Shpajz
 Ballkona 2


Ndodhet në një pozitë shumë të mirë me pamje fantastike të qytetit të Pejës, për ata që deshirojn qetësi rahati, ejani pa hezitim në lagjen me të bukur Toscana.Për te arritur te lagjia Toscana kemi dy qasje: rruga “Shpëtim Bojku” dhe qasje nga rruga “Ymer Basha”
Lagjia ka shetitorën, ku sigurohet infrastruktur e mire me ndriqim, pushimore, hapsire rekreative për fëmijë, poashtu ka afër restaurantin Horizonti.

Për më shumë kontakto tani në numrin e telefonit / viber / WhatsApp: +38349686111
email: [email protected]
Facebook: Kroni Kroni
Facebook: Agjensioni për patundshmëri “KRONI”
Instagram: Real Estate KRONI
Zyra jonë gjendet në qender të qytetit, sheshi "Haxhi Zeka", në Pejë.

Përshkrimi i linkut

KRONI Agjencia e Patundshmerive

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr.Nene Tereza Nr.1

+38349686111

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione