Publikuar: Qer 07 2023 03:39

BANESE ME QIRA NE EMSHIRE 90m2

Publikuar: Qer 07 03:39
Shikime: 23
-BANES ME #QERA NE LAGJEN EMSHIRE 90m2.

-Banesa gjindet në Lagjen Emshire,eshte ne katin e dyte dhe posedon ashensore
Banesa posedon: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi, dy banjo, nje ballkon me siperfaqe te tersishme 90m2
Banesa eshte e re dhe ende nuk ka banuar askush ne banese leshohet pa mobile vetem me kuzhine ,dhe garazhd nentoksore:


-siperfaqe 90m2
-sallon
-kuzhinë
-dy dhoma të gjumit
-2 banjo
-koridor
-ballkon
-lift
-kati 2
-klime
-nxemje
-garazhd nentoskorw

-çmimi 300€

☎️kontakt-044-499-096

#pronaimepatundshmeri #ndertimiri #banesa #qera #qira #prishtina #muhaxher #lagje #banesa #qera #patundshmeri #objektiri #banese #banesa #qera #RealEstate #realestateagent #new #flat #apartments #emshire #kalabria
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
23
044499096

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione