Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 02 2023 09:27

Banesë në shitje në lagjen Prishtina e Re 🏢

Publikuar: Qer 02 09:27
Shikime: 22
Banesë në shitje në lagjen Prishtina e Re🏢
Marigona Hill 📍

• Dublex 180m2 banim , 70m2- terasë
• Dy garazha dhe një depo


Cmimi sipas marrëveshjes!
Për më shumë informata:
📞049 246 848
📞045 346 034
📞044 819 618
✉️[email protected]
🌐www.orchidee-patundeshmeri.com
Përshkrimi i linkut

Orchidée Patundshmëri

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione