Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:34

- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Publikuar: Tet 02 12:34
Shikime: 29
#Acg
- Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Prishtina e Re përgjat rruges Elbasani në kompleksin ndërtuar nga Acg Group! Me një arkitektur moderne i dizajnuar dhe projektuar deri në finesat më të vogla i mveshur me fasadë ventiluese e mbi të gjitha lokacioni i objektit e bënë shumë të veçant pasi që buzë këtij kompleksi do ndërtohet edhe rruga A e cila lidh direkt me rrugen B dhe me qasje të shpejt në zemër të qytetit! Banesa është e tipit 3+1 dhe ofronë një vizurë të hapur ku ofron diell dhe ndriçim të mjaftushëm në secilën hapsirë, vlenë të theksohet se investimi në banesë është i kualitetit të lartë duke aplikuar materiale bashkohore të brendeve të ndryshëm, po ashtu vlenë të theksohet se banesa ka nxemje në dysheme dritare me 3 palë xhama dysheme parket klasik etj!

#Banesa
Sipërfaqe | 150m² | Kati 8 | Orientim Jug-Perendim
Planimetria | Qëndrim ditorë | Kuzhina | Tryezaria | 3 Dhomë gjumi | Banjo | Wc | Depo | Koridori | 3 Ballkona | Vlenë të theksohet se objeki është në fazë të pranimit teknik, së shpejti do ti dal edhe çertifikata e pronsisë!

Për më shumë fotografi të baneses mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook linku : https://www.facebook.com/357052208057750/posts/pfbid02HafjwpMpuzJFY7GWfzfssf877JFzjqmXHeCgtAqgkHNp31X9L3GReLz5SKajepSYl/

- Për më shumë informata kontakto

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
29

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione