Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 12:35

- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Publikuar: Tet 02 12:35
Shikime: 33
- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

#Melia
- Ofrojmë për shitje banesë në kompleksin Melia i cili tashmë është duke u ndërtuar në lagjen Prishtina e Re një nga lagjet me ekskluzive në këtë zonë!
Kompleksi Melia përmban në vete cilësi kualitet kushte për një jetë sa më të mirë me hapsira parking nëntoksorë dhe ato rrugorë si dhe hapsirat gjelbëruese mbi të gjitha kualiteti dhe cilësia nuk mungon në secilen hapsirë të kompleksit!

#Banesa
Sipërfaq | 110.75m² | Kati 8 | Orientim Jug Lindje | E gatshme në Tetor 2023!
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë |3 Dhoma gjumi | Banjo 1 | Banjo 2 | Depo | Koridori | Terasa

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
33

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione