Publikuar: Korr 25 2023 12:58

Banese Penthouse 870 M2 - 349,000 EUR -NË PRISHTINË

EUR

Publikuar: Korr 25 12:58
Shikime: 4
Kjo pronë është investim i shkelqyer për biznes apo banim.

Penthouse gjindet në katin 9, në ndërtesën Nartel në lagjën Kalabria në Prishtinë.

Shumë afër qendrës, rrethit me flamur dhe Veterrnikut, kjo pronë është shumë e qasshme nga të gjitha anët e qytetit, dhe ofron hapsirë dhe mundësi përfekte për ta adaptuar në një banesë të madhe luksoze, apo në ndonjë biznes (ordinancë, butik hotel, qendër estetike, call centër).

Poshtë ndërtesës ka hapsira të gjelbruara, lojra për fmi, dyqane dhe lokale për të gjitha nevojat tuaja.
Ndertesa është e banuar, ndersa prona është e kryer deri në fazën që shihet në foto, për arsye që blerësi të ketë mundësi ta konvertoj sipas nevojave të veta (biznes apo shtepi banimi), apo ta ndajë në dy pjesë. Për ketë arsye cmimi është shumë i volitshëm në raport me pronat tjera që shiten në këtë zonë.

Kjo zonë së shpejti lidhet gjithashtu me Rrugën A duke bërë qasjën tejet të mirë.

Kjo pronë është investim i shkëlqyer edhe për të ardhmën.

Sipërfaqja totale është: 879 m2
Hapsirë e brendshme: 540 m2
Terrasa: 339 m2
Për më shumë shihni fotot e planit.

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
+38344209283

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione