Publikuar: Mar 29 2023 08:50

Ofrohet për #shitje lokali në Bregun e Diellit

EUR

Publikuar: Mar 29 08:50
Shikime: 2
🔸 Ofrohet për #shitje lokali në Prishtinë, te Bregu i Diellit, në afërsi të Route 66 dhe të fakulltetit teknik.

🔸 Lokali posedon 48m2 dhe është i lëshuar me qera në vlerën 520€.

🔸 Lokali ndodhet në një pozitë të përshtatshme për shfrytëzim afarist të ndryshëm.

📞 044-541-512

ID e shpalljes: 10179nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044541512

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione