Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 30 2023 04:51

Shitet Banesa 126 M2 te Parku i Qytetit

EUR

Publikuar: Sht 30 04:51
Shikime: 125
Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 2302

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Te Life Fitnesi

Siperfaqe: 126 M2

Kati 4

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Ballkona
- 2 Banjo
- Paradhom

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa ne Rr. Isa Kastrati Afer Qendres se Prishtines me pamje nga Parku i Qytetit, banesa eshte komplet e renovuar dhe e pabanuar. Banesa ofron kushte te mira jetese dhe komoditet, ne afersi te baneses jane te gjitha gjerat qe duhen si psh, parku i qytetit, qendra e Prishtines, marketet, fitnesi, transporti publik, etj.

Çmimi €1200 M2

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=ne-shitje

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione