Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2023 04:54

Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges C dhe Rruges B

EUR

Publikuar: Gush 16 04:54
Shikime: 1
OFERT - Shitet Banesa Moderne ne Mat - Kodi 2549

Lokacioni: Afer Rruges C dhe Rruges B

Siperfaqe: 74 M2

Kati 6

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Ballkon
- 2 Banjo
- Koridor

- Banesa me siperfaqe 74 M2 dhe shume e shfrytezueshme dhe me nje plan interesante ku perfshihen 2 dhoma gjumit, 2 banjo, sallon me kuzhin. Objekti Alko Grup gjindet mbrapa Fitnesit Flex dhe ka qasje direkt ne Rrugen B, Rrugen C dhe Rrugen Muharem Fejza. Objeki perfundon ne Maj 2024. Objekti 8 Katshe, perkthimi i menjehershem te Noteri.

Çmimi €7.500

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione