Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 28 2023 02:24

Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat te Super Viva 2

EUR

Publikuar: Gush 28 02:24
Shikime: 2
Shitet Banesa ne Mat - Kodi 2406

Lokacioni: Te Super Viva 2

Siperfaqe: 113.32 M2

Kati 7

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Koridor
- Ballkon
- Shpajz

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rryme
- Mirmebatje te Hymjes
- Parking per Banoret Residenc
- Uj 24 H

- Objekti BTP Holding gjindet ne Rr. Muharem Fejza te Super Viva 2 ne katin e 7, objekti posedon 2 lifta dhe parking te mjaftueshem. Shkolla pavarsia gjindet 50 metra prej objektit. Dokumentacioni i rregullt.

Çmimi €1000 M2

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione