Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 03:52

Shitet Banesa Duplex Perball Royal Mallit ne Bregun e Dielli

EUR

Publikuar: Sht 24 03:52
Shikime: 5
Shitet Banesa Duplex ne Bregun e Diellit - Kodi 2393

Lokacioni: Perball Royal Mallit Banesat e Hinta

Siperfaqe: 130 M2

Kati 4 - pa lift

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- 2 Banjo
- Koridor
- Ballkon
- Nenkulem

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Podrum
- Nenkulem
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

- Banesa Duplex gjindet ne rrugen B perball Royal Mallit te banesat ngjyr hiri ne katin e 4 pa lift. Banesa ofron nxemjen qendrore me termokos, mirmebatjen e hymjes dhe te gjitha kushtet per banim. Nenkulmi mundet te shfrytezohet dhe te behet nje dhome e gjumit.

Banesa e ndara me m2:

Kati I (35m2) posedon dokumentacion
Kati II (56m2) mbindertim
Kulmi 30m2
Podrumi 9m2

Çmimi €105.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione