Publikuar: Mar 16 2023 08:19

SHITET BANESA EKSKLUSIVE NE BREGUN E DIELLIT

EUR

Publikuar: Mar 16 08:19
Shikime: 8
Banesa me sipërfaqe 119m² ndodhet në Bregun e Diellit, ndërtim i MAB Projekt. Kati 5. Është tërësisht e mobiluar, funksionale, e pajisur me të gjitha mobiliet e nevojshme për banim, e renditur kësisoji: 2 qëndrime ditore, (ne plan njera nga qendrimi ditor eshte per 2 dhoma gjumi) kuzhinën, 1 dhome të gjumit master bedroom me banjo brenda, dhe 1 banjo qendrore. Sistemin e ngrohjes dhe ftohjes e ka me sistem Multi Split klima ne te gjitha dhomat poashtu ngrohje ne dysheme. Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka vendparking të mjaftueshëm. Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe qasje shumë të shpejtë në rrugë kryesore.

Për më shum info: +38349120700
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
8
049120700

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione