Publikuar: Korr 03 2023 12:40

Shitet banesa me Dy dhoma te fjetjes-ARSECO

EUR

Publikuar: Korr 03 12:40
Shikime: 3
Banesat në shitje - Kompleksi banesor "ARSECO" Rruga C
– Banesa ndodhet ne katin e 8 dhe perfundon ne muajin Qeshor te keti viti.
– Sipërfaqja e baneses eshte 64.8m²
– Çmimi 1050€m²- me mundesi negocijimit.
Banesa ka:
– 1 sallon
– 2 dhoma gjumi
– kuzhinë
– banjo
– ballkon
– ashensor
– TV kabllovik
– internet
– nxemje qendrore vetanake
Për më shumë kontaktoni në numrin e telefonit:
044372800
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione