Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 03:51

Shitet Banesa me Fleteposeduese Mbrapa Royal Mallit

EUR

Publikuar: Sht 24 03:51
Shikime: 10
Shitet Banesa me Flete Poseduese ne Mat- Kodi 2574

Lokacioni: Rr. Ndue Perdheshi Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 68 M2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Ballkon
- Banjo
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet shum afer rruges B te Fura Epoka, banesa eshte e mobiluar dhe me orinetim Lindje Perendim, objekti posedon fleteposeduese.

Çmimi €1250 M2

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione