Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 13 2023 01:42

Shitet Banesa ne Lakrishte te Kompleksi Nartel

EUR

Publikuar: Sht 13 01:42
Shikime: 7
Shitet Banesa ne Lakrishte - Kodi 2445

Lokacioni: Kompleks Nartel

Siperfaqe: 97.82 M2

Kati 10

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Koridor
- Ballkon

- Ne çmim perfshihet nje depo ne podrum.

Posedon:

• Dysheme me parket të llojit bung
• Banjo me sanitari shumë cilesore
• Sistem qeendror të fshesees elektrike
• Sistem i ngrohjes ne dysheme dhe me radiator
• Orientimi i baneses lindje dhe jug
• Ndricim gjithe-ditore
• Uje 24 ore
• Ashensor pa nderpreje edhe ne raste te nderprerjes se rrymes (me gjeneratore)
• Sistem i interfonit me kamere
• Dyer kunder zjarrit
• Dy ashensore per hyrje
• Kater njesi banimi ne kat
• Siguri 24h me kamera dhe roje
• Tre katet e para qender tregtare
• Pamje e papenguar ne lindje ne drejtim te katedrales, ulpianes dhe dardanise
Banesa eshte shume e pershtatshme edhe per afarizem (zyre)

Banesa eshte e re, e mobiluar ne menyre ekskluzive, me ngjyra moderne si dhe e furnizuar me pajisje tee cilesise se larte.

Me marreveshje mund te shitet edhe me mobile.

Çmimi €175.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione