Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 08:50

Shitet banesa ne Mat 1 te SuperViva - 70m2

EUR

Publikuar: Sht 24 08:50
Shikime: 20
Shitet banesa ne Mat 1 te SuperViva - 70m2

Shitet banesa moderne ne Mat 1 perkatesisht te Super Viva ne rrugen "Muharrem Fejza".
Banesa eshte e madhe 70m2(bruto) dhe posedon kete renditje:
Salloni me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin perdhes.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Ne afersi te baneses eshte parku i lodrave per femij qe eshte prone e nderteses.
Kontrata behet tek avokati.
Qmimi:1100E/m2

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Përshkrimi i linkut

Capital City


Agjensioni për patundshmëri Capital City është themeluar në shtator të vitit 2016, dhe merret me shit-blerje dhe qiradhënje të patundshmërive të ndryshme. Agjensioni Capital City me ekspertët profesional ka për qëllim të bëjë zgjedhjen më të mirë të mundshme për klientët duke ju ndihmuar të gjejnë shtëpinë, banesën ose lokalin që ju nevojitet për një kohë të shkurtër, i vlerëson pronat duke i përdorur metodat më të reja për vlerësimin e patundshmërive, si dhe ka  mision që klientët të jenë të kënaqur me punën dhe angazhimin tonë. 

 
Ne ju mundësojmë të blini, shisni apo jepni me qera shtëpitë, banesat, villat, lokalet, objektet afariste apo trojet e juaja për një kohë të shkurtër. Për ne është e rëndësishme ta kursejmë kohën e klientit – pronarit dhe ti ndihmojmë që të bëjnë zgjedhjen e saktë, sepse e kemi për qëllim që ta përmirësojmë mënyrën tuaj të jetesës.  

Poashtu ju ndihmojmë edhe në pregatitjen e të gjitha dokumentacioneve që nga fillimi dhe deri në përfundim të procedurës për patundshmëri. E vetmja gjë që duhet të bëni është të keni besim tek ne, sepse ne mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertat më të mira që i kemi në dispozicion.  


Shtëpitë dhe banesat në shitje apo me qera që ofrohen nga Agjensioni Capital City ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ofrojmë edhe lokale, objekte afariste, zyra dhe troje me kuadratura të ndryshme të cilat ndodhen në të gjitha lagjet e Prishtinës dhe Fushë Kosovë. 

Për të shitur, blerë, për të dhënë apo marre me qera, shtëpi, banesë, zyrë, lokal, apo ndonjë tokë të përshtatshme sipas kërkesave të juaja na vizitoni në zyrën tonë në  Prishtinë përkatësisht rruga kryesore "Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1. Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë në Facebook apo ti shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në merrjep.com. Tel / Viber: +383 44 77 77 90 

E-mail: [email protected] 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

"Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1.

044777790

https://www.facebook.com/agjensioniCapitalCity

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi


Agjensioni për patundshmëri Capital City është themeluar në shtator të vitit 2016, dhe merret me shit-blerje dhe qiradhënje të patundshmërive të ndryshme. Agjensioni Capital City me ekspertët profesional ka për qëllim të bëjë zgjedhjen më të mirë të mundshme për klientët duke ju ndihmuar të gjejnë shtëpinë, banesën ose lokalin që ju nevojitet për një kohë të shkurtër, i vlerëson pronat duke i përdorur metodat më të reja për vlerësimin e patundshmërive, si dhe ka  mision që klientët të jenë të kënaqur me punën dhe angazhimin tonë. 

 
Ne ju mundësojmë të blini, shisni apo jepni me qera shtëpitë, banesat, villat, lokalet, objektet afariste apo trojet e juaja për një kohë të shkurtër. Për ne është e rëndësishme ta kursejmë kohën e klientit – pronarit dhe ti ndihmojmë që të bëjnë zgjedhjen e saktë, sepse e kemi për qëllim që ta përmirësojmë mënyrën tuaj të jetesës.  

Poashtu ju ndihmojmë edhe në pregatitjen e të gjitha dokumentacioneve që nga fillimi dhe deri në përfundim të procedurës për patundshmëri. E vetmja gjë që duhet të bëni është të keni besim tek ne, sepse ne mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertat më të mira që i kemi në dispozicion.  


Shtëpitë dhe banesat në shitje apo me qera që ofrohen nga Agjensioni Capital City ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ofrojmë edhe lokale, objekte afariste, zyra dhe troje me kuadratura të ndryshme të cilat ndodhen në të gjitha lagjet e Prishtinës dhe Fushë Kosovë. 

Për të shitur, blerë, për të dhënë apo marre me qera, shtëpi, banesë, zyrë, lokal, apo ndonjë tokë të përshtatshme sipas kërkesave të juaja na vizitoni në zyrën tonë në  Prishtinë përkatësisht rruga kryesore "Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1. Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë në Facebook apo ti shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në merrjep.com. Tel / Viber: +383 44 77 77 90 

E-mail: [email protected] 
20

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione