Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 07 2023 11:58

Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24H

EUR

Publikuar: Qer 07 11:58
Shikime: 1
Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 2567

Lokacioni: Te Maxi 24H

Siperfaqe: 61 M2

Kati 4

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Ballkon
- Banjo
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet nje prej lokacioneve me te preferuara ne Prishtine per banim ose biznese, banesa shitet e mobiluar dhe ndodhet ne objektin ku gjindet market Maxi 24H. Banesa eshte e leshuar me qira 300 Euro ne muaj.

Çmimi €85.400

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione