Publikuar: Mar 18 2023 09:03

Shitet Banesa në Velani - Puhiza 3

EUR

Publikuar: Mar 18 09:03
Shikime: 8
Banesa me sipërfaqe prej 98,2m² ndodhet në Velani, Rr."Isa Kastrati", ndërtues Puhiza 3. Banesa gjendet në katin e 9-të me orientim ne Lindje me pamje kah parku i Germise, me lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me ngrohje qëndrore nën dysheme dhe objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Banesa posedon fasadë ventiluese, fshesë qëndrore të vendosur në mur. Zona rreth banesës është e qetë, e sigurtë, ka hapësirë të mjaftueshme për parking dhe me plot gjelbërim. Në afërsi të banesës gjendet parku i qytetit dhe shërbimet që u nevojiten klientëve. Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri.

Banesa ka renditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Ballkon.

Cmimi 1180€/m2 x 97.20m2 - Total 114696.00€
dhe garazha + depo 10000€

Totali: 124696.00€
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
8

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione