Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 20 2023 02:16

Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kompleksi Albing Residenc

EUR

Publikuar: Qer 20 02:16
Shikime: 1
Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 2572

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Kompleksi Albing Residence

Siperfaqe: 79.55 M2

Kati 10

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Ballkon
- Banjo
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Garazhd per Veture
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet 500 metra prej Qendres Prishtines dhe shum Afer Parkut Qyetit, Kompleksi Albing Residence gjindet ne rrugen kryesore Isa Kastrati dhe me pamje nga Qyteti. Objekti eshte 13 katshe.

Çmimi €1150 M2 e baneses
Çmimi €10.000 Garazhda

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione