Publikuar: Sht 29 2023 06:22

SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN A!

Publikuar: Sht 29 06:22
Shikime: 19
SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN A! 85.6M2
Lagjia "Prishtina e Re-Zona Qender" Kompleksi Banesor Afarist "Lisi" Kati 1
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
- koridor
- Depo
Qmimi sipas marveshjes
https://bit.ly/3n3a6PU

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
19

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione