Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 09 2023 09:46

Banesë 103.8 m2në shitje ,në Prizren.

Publikuar: Qer 09 09:46
Shikime: 77
Banesë në shitje, Lagjen Dardania , Prizren.
Ka sipërfaqe prej 103.80 m²,ka këtë renditje:
• Sallon me kuzhinë,
• 3 Dhoma Gjumi,
• Banjo,
• WC
• Ballkon , Shpajz.
Objekti në ndërtim.
Me leje ndërtimi.
Kontrata tek Noteri.

Ofertë atraktive për blerje të banesës nga BKT Kosova në bashkëpunim me Miri & Arkos SH.P.K në kompleksin afaristo-banesor ` Miri & Arkos` , lagjen Dardania në Prizren .
Banesa e blerë mund të lihet Hipotekë.
Norma e Interesit e ulët dhe kohëzgjatja e kredisë deri në 180 muaj.

Banesat me sip. Të ndryshme :
60.80 m2
91.40 m2
93.70m2
95 m2
103.80 m2
109 m2
111 m2

Për më shumë informata: 044 651 641 dhe 049 30 30 80
Përshkrimi i linkut

"MIRI & ARKOS" SH.P.K

"MIRI & ARKOS" merret me ndërtime të larta, konkretisht në objekte afaristo- banesore.
 Kompleksi banesor ofron një eksperienc unike të banimit. Falë planimetrisë unike, tipet e banesave i përshtaten të gjitha llojeve të familjeve, duke krijuar privatësi e rehati per secilin antarë të familjes. Materiali kualitativ i ndërtimit, izolimi i mirë, ndriçimi adekuat si dhe radhitja e duhur, krijojnë një ndjenjë si në ëndrra. Lokalet afariste në çdo hyrje si dhe parkingjet, padyshim se jane një lehtësim për banuesit e ardhshëm. Andaj ju inkurajojmë që të na kontaktoni për çfarëdo pyetje që keni rreth banesave.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

"MIRI & ARKOS" merret me ndërtime të larta, konkretisht në objekte afaristo- banesore.
 Kompleksi banesor ofron një eksperienc unike të banimit. Falë planimetrisë unike, tipet e banesave i përshtaten të gjitha llojeve të familjeve, duke krijuar privatësi e rehati per secilin antarë të familjes. Materiali kualitativ i ndërtimit, izolimi i mirë, ndriçimi adekuat si dhe radhitja e duhur, krijojnë një ndjenjë si në ëndrra. Lokalet afariste në çdo hyrje si dhe parkingjet, padyshim se jane një lehtësim për banuesit e ardhshëm. Andaj ju inkurajojmë që të na kontaktoni për çfarëdo pyetje që keni rreth banesave.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione