Publikuar: Sht 21 2023 08:50

Ndërmjetësojmë shitblerje&qiradhënie të pronave

Publikuar: Sht 21 08:50
Shikime: 2
Me një përvojë 16 vjeçare në qiradhënje të shtëpiave/banesave dhe lokaleve/zyreve për klientë ndërkombëtarë në Prishtinë dhe rrethinë, tani ofrojmë ekspertizën tonë për shitjblerje dhe qiradhënie të pronave të ndryshme në tërë Kosovën.

Në këtë kohë pandemie, nën masa të shtuara të mbrojtjes nga virusi, ofrojmë kushte flexibile në ndërmjetësim, të përshtashme dhe ekonomike për secilin nga ju, me qëllim të mbajtjes gjallë të sektorit, qarkullimin e parasë dhe rritjen e fuqisë blerëse.

Të gjithë ju që keni nevojë për një ndërmjetësim korrekt, flexibil dhe ekonomik, në shitjen apo qiradhënjen e pronës suaj, tek ne e keni një mundësi të një parteriteti strategjik dhe afatgjatë.

Për më shumë, na dërgoni ofertat e juaja në [email protected] ose na kontaktoni në:
Tel: 044 550 111
Viber: +377 44 550 111
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione