Publikuar: Nën 30 2023 09:55

Shtepi komode me qira ne lagjen Marigona

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 30 09:55
Shikime: 151
Shtëpi me #qira në lagjën Marigona
-
| Qëndrim Ditor | Kuzhinë | 3 dhoma gjumi | Banjo, Wc | Terasë | 2 ari oborr | 174m² | 1300€ |
-
Ofrohet për qira shtëpija në lagjën Marigona, e cila ka hapësirë prej 174m² , është e mobiluar në tërësi dhe ofron kushte komode banimi.
Shtëpia gjendet në një nga lagjet më të mira të qytetit, në periferi me një lagje me infrastruktur të rregulluar në cdo aspekt si dhe me casje shumë të lehtë në rrugët kryesore.
-
Shtëpia ka edhe oborrin i cili gjendet mbrapa shtëpisë dhe është i rrethuar me pisha, posedon ngrohje qëndrore si dhe parking të mjaftueshëm.
-
383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
151

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione