Publikuar: Sht 29 2023 11:51

Shtëpi me qira ne lagjen Arberia

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 29 11:51
Shikime: 36
Lëshoj shtëpi me qira per afat te gjate, shtepia ka 5 ari oborr, pisha te mbjelluara.Shtëpia në lagjen ne mes te rrethit te Ismetit dhe Etc-së afer ZONE club, ne zonen Industriale.
Kati përdhes sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo ballkon.
Kati: 1 ka 3 dhoma gjumi plus banjo ballkon.
Kati: 2 ka dy dhoma plus sallon i madh banjo ballkon.
Çmimi i qirasë:400
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
36

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione