Shpalljet e kompanisë Publikuar: Nën 23 2023 06:51

Shitet shtepia ne Veternik

Publikuar: Nën 23 06:51
Shikime: 173
🏠 Shtëpi 243m²/ 5+1 në SHITJE në #PriamVillageOfrohet për #shitje shtëpia 243m² në #NewPrishtina në Priam Village, ka hapësirë të mjaftueshme për parkim dhe afër të gjitha shërbimeve të nevojshme për klientët. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese dhe është në tokë me pronësi të përhershme. Shtëpia i ka dy kate dhe ka këtë ndarje:Kati Përdhesë: një qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë, një banjo dhe një garazhë.Kati i parë: Katër dhoma gjumi, një banjo, një depo, një lavanderi dhe dy ballkone.Shtëpia ka nxemjen me pompë termike, dritaret antracid gjerman me 3 xhama dhe roleta.Shtëpia ka oborr me sipërfaqe prej 4.10ari dhe posedon çertifikatë pronësore. Ka lokacion shumë të përshtatshëm, që ofron banim të qetë dhe të sigurt si dhe qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. ℹ️ Për më shumë informacion caktoni termin për ta vizituar, në tel :048 916 691 Përshkrimi i linkut

Troja Real Estate

Ne i mbajmë klientët tanë plotësisht të informuar për të gjitha opsionet e tregut lidhur me çdo paluajtshmëri. Nëse nuk keni ide me mënyrën e menaxhimit të shitjes-blerjes dhe marrjes me qira të pronës, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni ekipin tonë.
048916691
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ne i mbajmë klientët tanë plotësisht të informuar për të gjitha opsionet e tregut lidhur me çdo paluajtshmëri. Nëse nuk keni ide me mënyrën e menaxhimit të shitjes-blerjes dhe marrjes me qira të pronës, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni ekipin tonë.
048916691
048916691 https://www.facebook.com/trojarealestate

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione