Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 09:25

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 128m² në Hajvali, Prishtinë

Publikuar: Sht 24 09:25
Shikime: 17
Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 128m² në Hajvali, Prishtinë

Shtëpia ndodhet në një largësi prej rreth 500-600 metra nga xhamia e Hajvalisë.
Shtëpia është e kompletuar, me investime të veçanta dhe ka hapsirë tejet të mjaftueshme e të përshtatshme për banim.

Pjesa e jashtme :
6.75 ari (Oborri së bashku me Shtëpi)
Garazhë
Dhomë për Kuzhinë verore
Wc
Bunarë

Pjesa e brendshme:
2 Kate
Nxemje me pelet

Kati i Parë
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
Koridor
Banjo

Kati i Dytë
Rënditja:
3 Dhoma gjumi
Koridor
Ballkon ose Terasë e madhe

ID e shpalljes: 2041

Çmimi: Sipas marrëveshjes

Për më shumë informata: 📞 049 833 660
📞 +383 45 307 297
Përshkrimi i linkut

Connect Group

Connect Group
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione