Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 10:14

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 202m² në Veterrnik në lagjen Nic.

EUR

Publikuar: Sht 24 10:14
Shikime: 38
Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 202m² në Veterrnik në lagjen Nic.

Shtëpia ka gjithsej 2 kate, 3 ari oborr, posedon ndriqim të lartë natyral, ngrohje qëndrore, oborr të rregulluar, e mobiluar shumë mirë ,me shumë shije dhe brende të njohura hapësira parkimi për vetura.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i parë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|Banjo
|Terasë
|Depo

Kati i 2-të;
|3 Dhoma të Fjetjes
|2 Banjo
|2 Ballkona

ID e shpalljes: 2501

Çmimi: 250,000€

Për më shumë informata: 📞 +383 45 307 297
📞 049 833 660
Përshkrimi i linkut

Connect Group

Connect Group
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione