Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 01:33

Shitet 2 Shtepi me leje Ndertimi Veternik

Publikuar: Maj 30 01:33
Shikime: 41


Shitet 2 Shtepi:

Adresa: Veternik lagjja Qendresa prapa Bau Marketit

Siperfaqja: Shtepit jan nga 200m2 kurse Trualli njeri 300m2 tjetri 330m2.

Organizimi:

Perdhes: Qendrim ditor me kuzhine, dhome gjumi, depo, banjo.

Kati 1: 3 dhoma gjumi njera dhome masterbadrom me banjo dhe garderob, banjo e perbashket, ballkon.

Shtepit jan me leje ndertimi dhe sapo ka filluar ndertimi, dorzim pranimi i shtepive ne afat 12 mujor me qelsa ne dore.

Ndertimi behet me standarte bashkohore moderne, gjitha specifikat e nderimit parashihen ne marveshje.

Çmimi 1200 € per m2.

+38349899002
Përshkrimi i linkut

Future Invest

Future Invest
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione