Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 02 2023 02:21

Shitet Shtepija 193m2 me 317m2 toke te Bau Marketi

Publikuar: Qer 02 02:21
Shikime: 9
Ofrohet per shitje shtepija ne Veternik lagjja Qendrese prapa Bau Marketit.
Tipi 1: Siperfaqja 194m2 shtepija 317m2 toka.
Tipi 2: Shtepija 248m2 shtepija 400m2 toka.
Lagja ka filluar dhe eshte drejt finalizimit te fazes se pare ndertimit te vrazhd, planifikohet te behet e gatshme ne vitin 2023, ndertimi behet me standarte bashkohore, termoizolim me stiropoll 12cm dhe pjesa perpara me Travintino, instialimi i ujit Geberit, i rrymes Schnaider, dritaret 4 stiror 3 pale xhama.
Shtepit jan me leje ndertimi, kontrata behet te noteri dhe bartja ne kataster.
Çmimi 1200 € m2.
+38349899002
Përshkrimi i linkut

Future Invest

Future Invest
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione