Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 07 2023 08:15

Shitet Shtepija 203m2, Moderne Ekskluzive

Publikuar: Qer 07 08:15
Shikime: 67
Ofrohet per shitje Shtepija, e cila ndodhet ne Prishtine Lagjja Veternik me qasje te mire me qytet dhe me rruget magjistrale.
Siperfaqja: 320m2 Toka, 203m2 Shtepija.
Shtepija eshte punuar me matrialet ndertimore me te mira ne treg, duke filluar nga fasada, ku posedon fasad ventiluse, fasad me tulle, dhe fasad me stiropoll 20cm, dritare Shuco 4 stinore Llovi, roletne elektrike, dyshemeja e shtruar me parket te klasit te pare, dyrt te punuar me mediapan te ngjyrosur, sistemi i ujit Geberit, instalimi i rrymes Schnaider, oborri i perfunduar deri ne detale, sistem ujitje i cil eshte i lidhur edhe me Bunarin personal te shtepis.
Shtepija ndodhet ne nje lagje private te tipit te mbyllur me 7 shtepije, ku nuk mungon privatesia dhe siguria.
Shtepija eshte paisur me fletposeduse dhe me leje ndertimore.
Cmimi 1600 Euro m2
+38349899002
Përshkrimi i linkut

Future Invest

Future Invest
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione