Publikuar: Qer 29 2023 07:52

Shtepi (3 banesa) + 7 ari, ne rrugen Bledi II

EUR

Publikuar: Qer 29 07:52
Shikime: 2
Shitet shtëpia 600 m2 (tri banesa), me 7 ari toke në rrugën Ismajl Ismajli (ish Bledi II), përballë Taukbashqes dhe afër parkut Gërmia. Shtëpia është trikatëshe dhe ka sistem banesor me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve/banesave veç e veç.
Çdo kat është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem të nxemjes të ndara për çdo kat) dhe çdo kat ka përafërsisht 150 m*2. Cdo kat/banesë ka 3 dhoma të fjetjes, 1 dhomë të ditës me kuzhinë, 2 banjo dhe ballkone prej 10 m2 deri ne 25m2. Gjithashtu shtëpia ka podrumin prej dy hapsirave 40 m2, tri garazha, dhe hapsirë jasht garazhave për tri vetura tjera. Pjesa e oborrit e gjelbëruar është përball Taukbashqes/Gërmise dhe ofron një pamje të shkëlqyer. Shtëpia për momentin ka qasje nga rruga kryesore në anën perendimore, por shumë shpejt pritet të ndërtohet rruga e dytë që i ofron qasje edhe më te lehtë nga ana lindore. Cmim i negociueshëm.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
049149720-044149720

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione