Publikuar: Qer 01 2023 02:33

Shtepi me fleteposeduese ne Royal Green Residence

EUR

Publikuar: Qer 01 02:33
Shikime: 3
Shtepia tipi B gjindet ne Royal Green Residence, ne nje lokacion shume te mire per banin me lartesi mbidetare 800m dhe eshte afer parkut te germise dhe liqenit te Badiovcit. Shtepia gjendet ne qender te lagjes dhe eshte e gatshme per baniim, ka 375m2 dhe truall prej 3.8 ari. Sistemin e ngrohjes dhe ftohjes e ka me pompe termike.
Posedon fleten poseduese!
Renditja:
Bodrumi: garazha per dy vetura dhe lavandaria
Kati perdhese: dy ambiente ndeje, pjesa e tryeezarise, kuzhina, banjo dhe terasa
Kati i pare: 4 dhoma gjumi njera master ( me banjo), nje depo, 2 ballkona dhe banjo tjeter
Kati i dyte eshte nje hapsire e madhe per dhome pune dhe relax.
Kontakti: 044 174 991
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
044174991

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione