Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 28 2023 10:34

Shiten 5 deri 10 hektar fshati Prekovc- Novoberd

Publikuar: Maj 28 10:34
Shikime: 18
Toka gjendet ne Fshatin Prekovc komuna e Novoberdos, eshte afer Fshatit te Llabjanit.
Hymja eshte prej llabjanit tek shkolla.
Eshte vend ideal per ferma dhe plantacione.

Cmimi eshte i diskutueshem.
Per me shume informata na kontaktoni.
Agjensioni Ganiu - Gjilan
Nr. Kontaktues: +383/ 045-599-431 apo 044-766-877
Përshkrimi i linkut

Gani

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione