Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 04:54

Shiten 61ari tokë afër Kalasë në Novobërdë

EUR

Publikuar: Maj 30 04:54
Shikime: 16
Shiten 61 ari toke afer restaurant Kalaja në Novobërdë. Vend ideal për banim, për biznes, ka të gjitha kushtet urbanistike.Posedon dokumentacion të rregullt, përkthimi bëhet menjëherë.
Çmimi është 3.500 euro për ari, çmim diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
[email protected]
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Dion

Agjensioni Dion bën ndërmjetësimin në shitblerje, qiramarrje dhe qiradhënie të banesave, shtëpive, trojeve dhe objekteve afariste.
Tek ne mund të paraqisni kërkesat dhe ofertat tuaja.
Gjindemi në lagjen Dardania, te Kroi i Bardhë, afër Postës Kryesore në dalje të Kurrizit.
Ju mirëpresim.
Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
044 293 881 ose 048 293 881
viber +38344147956
viber +38344293881
[email protected]
www.dion-ks.com 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjensioni Dion bën ndërmjetësimin në shitblerje, qiramarrje dhe qiradhënie të banesave, shtëpive, trojeve dhe objekteve afariste.
Tek ne mund të paraqisni kërkesat dhe ofertat tuaja.
Gjindemi në lagjen Dardania, te Kroi i Bardhë, afër Postës Kryesore në dalje të Kurrizit.
Ju mirëpresim.
Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
044 293 881 ose 048 293 881
viber +38344147956
viber +38344293881
[email protected]
www.dion-ks.com 
Kroi i Bardhë, Nr. 21 044147956 http://dion-ks.com/

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione