Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 28 2023 10:33

SHITEN URGJENT TROJET NE PREKOVC KOMUNA ARTANES NOVOBERD

EUR

Publikuar: Maj 28 10:33
Shikime: 4
Trojet gjenden ne Prekovc, Komuna e Artanes.
Trojet jane te parcelizuara dhe posedojne: Rrymen, Rrugen dhe Ujin.
Kan pozite shume te mire me pamje te mrekullushme Lindje - Perendim, jane ideale per ndertimin e Vilave.
Cmimi eshte i diskutueshem.

Per me shume detaje na kontaktoni.
Agjensioni Ganiu - Gjilan
Tel: +383/ 045-599-431 apo 044-766-877
Përshkrimi i linkut

Gani

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione